Meie missioon on edendada sportimisharjumusi mitmekesises, sõbralikus ja motiveerivas keskkonnas

Meist

Meie teekond TUKi lipu all sai alguse 2022. aastal lihtsa, kuid ambitsioonika eesmärgiga: kasvatada ühtehoidvat spordikogukonda.

TUKil on küll verivärske nimi ja lähenemine, kuid treenerite varasem töökogemus ulatub kuni 20 aastani. Numbritest rääkides, meie klubis on 12 tublit treenerit ja 300 ujujat: algajatest tipp-sportlasteni. 

Aastate jooksul oleme arenenud tihedaks sportlaste, treenerite ja entusiastide pereks, keda ühendab ühine armastus vee vastu ja pühendumus areneda ja liikuda edasi… ühel lainel.

Mis teeb meid eriliseks?

Ujumine on spordiala, mis eeldab selle harrastajalt liigutuslikku kompetentsust: põhiliikumisoskused nagu edasiliikumisoskused (nt jooksmine, hüppamine), vahendikäsitlemise oskused (nt palli viskamine ja püüdmine) ja tasakaalu hoidmisega seotud kehakontrolli oskused. Need on kõik on vajalikud inimese igapäevaseks toimetulekuks ning ei arene iseenesest. 

Sellest tulenevalt pakub TUK lisaks ujumistreeningutele laiapõhjalist üldkehalist ettevalmistust, mis tagab põhiliikumisoskuste normaalse arengu.

Liitu meiega!

Võtame hea meelega oma perekonda uusi entusiastlikke liikmeid! Olgu selleks sportlased, treenerid, abilised ürituste korraldamisel või koostööpartnerid.

Ei ole oluline, kas oled ekspert või alles teekonna alguses – koos on areng alati võimsam!

Kirjuta meile info(at)tuksport.ee.