Arendusstipendiumi väljakuulutamine

TUK MTÜ kuulutab välja avaliku konkursi stipendiumi taotlemiseks. Loe täpsemalt.

1. TUK MTÜ kuulutab välja avaliku konkursi stipendiumide taotlemiseks ja määramiseks spordikoolituse alaseks ja sportlikuks tegevuseks: ujumine ja jõutreeningute arendamisel ehk arendusstipendium.
2. Stipendiumi määramise tingimused on:
2.1. sportlased- spordialased võimed ja oskused klubikoondise tasemel. Spordiklubis harrastatavate spordialade propageerimisel ja edendamisel;
2.2 treenerid- spordialased teadmised ja oskused punkt 1 toodud alade juhendamisel, mis ühtivad TUK MTÜ arengukava ja tegevuskavadega.
2.3. ühiskondlikud aktivistid- soov ja valmidus punkt 1 toodud alade enese täiendamiseks eesmärkidel ja projektides, mis ühtivad MTÜ TUK arengukava ja tegevuskavadega.

Stipendiumi määrab TUK MTÜ juhatus sooviavalduste alusel. Sooviavaldus saata info@tuksport.ee

Ralf Roose õpib ja ujub USAs!

Sellest aastast on kodumaa tolmu jalgelt pühkinud TUKi rinnuliujuja Ralf Roose, kes suundus USAsse õppima ja ujuma. Uurisime, kuidas tal läheb ja millised on ta tulevikuplaanid.

Loe rohkem

Anna Hoogu – igaüks väärib võimalust

Nädalavahetusel toimub Aura veekeskuses 15. korda erivajadustega inimestele suunatud ujumisvõistlus Anna Hoogu. Meie, usinad blogitrükkijad, leiame, et selline võistlus väärib rohkem esiletõstmist. Väärika Viieteistkümne puhul uurisime eestvedajalt Marge Kõrkjaselt rohkem eelolev võistluse kohta.

Loe rohkem